Kısa telefon görüşmeleri veya sesli posta dinlemek için normal telefon ahizeleri yeterli olabilir. Ancak uzun iş görüşmeleri, tele-toplantılar ve web konferansları için daha etkin bir çözüme gereksinim vardır.

AVAYA Tele Konferans ürünleri, sesli yapılan görüşmeleri, yüz yüze konuşmak kadar doğal şekilde yapılabilmesini sağlar. Eşsiz Clarity teknolojisi sayesinde sesinizi yükseltmenize veya cümlelerinizi defalarca tekrarlamanıza gerek bırakmadan sözlerinizi karşı tarafa iletebilmenizi sağlar.

Kendi üzerinde 1 Mikrofon ve opsiyone ilave 2 adet Harici Mikrofon ile Ful Dublex Ses Kalitesi sunar.

20-30 m2 lik bir odada 5-15 katılımcı ile olaganüstü ses duyarlılığı. Harici mikrofon bağlanabilme özelliği.

Avaya B100-Mikrofon-Set

USB Bağlantı Kablosu ile PC Microsoft LYNC, IBM Sametime, WebEX, Skype gibi VoIP ve Web Konferans uygulamalarına uyumlu çalışabilmektedir.

Cihazlarla birlikte 2GB lık SD Kart gelmekte ve yaklaşık 68 Saatlik görüşme kaydedilebilmektedir.

Tüm PBX telefon santralleriyle uyumlu çalışabilme, analog hatlara bağlanabilme.

Alt Yapı :

Telefon Santralinden (PBX) Analog Dahili Abone veya Harici Analog Hat veya Analog GSM FCT Hat. Çoklu Audiokonferans Telefon Santralinin  sağladığı bir özelliktir. UNIFY HiPath 3000 serisi için 5-8, ALCATEL Omni PCX Office ve Enterpiece 3, Karel MS ve DS Serisi 3, AVAYA IP Office ve ADM 6-64-128 lokasyona kadar desteklemektedir.
USB desteği ile Microsoft LYNC, IBM Sametime, WebEX, Skype gibi VoIP ve Web Konferans Uygulamaları. Genişband İnternet ile

Amaç :

Eğitim Toplantıları, İş Toplantıları, v.b. Otel Toplantı Odaları ve Seminer, Konferans Solonları için.

Fiyatlandırma :

Günlük  =>  50,00 $ + KDV
Haftalık  =>  100,00 $ + KDV

Mikrofon Set ilavesi
Günlük  =>  20,00 $ + KDV

Kargo + Kurulum (opsiyon) hariçtir.

Adetli kullanımlar için fiyat alınız.
Kullanım sıklığı, Firmamıza olan yakınlığınız ve Firmanızın Bizimle olan ilişkileri göz önüne alınarak fiyat değişebilir. Bizimle çalışan firmalara ekstra indirim uygulanır.
Organizasyon Firmaları için özel fiyat verilir.