Şirket Profili

AYYILDIZBT kuruluşu TEKNOLOJIKIRALA faaliyet gösterdiği teknoloji kiralama sektöründe, ürün gamı, profesyonel hizmet ve müşteri odaklı yaklaşımı, operasyonel başarısı ile farklı bir duruşa sahiptir. Ülke çapında bir çok şirket ve kuruma kiralama operasyon hizmeti vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

Teknoloji pahalı bir yatırım. Tabi güncel teknolojiyi takip çok daha da pahalı. Kısa dönem için ihtiyaç duyulan güncel teknolojili ekipmanı kiralamak, hem finansman, hem hizmet alımı hem de vergisel anlamda daha mantıklıdır. Biz sizin adınıza sürekli olarak bu yatırımı yapıyoruz. Üstelik fazla prosedüre gerek kalmadan dilediğiniz zaman ayağınıza getiriyor ve siz sadece işinize odaklanın diyoruz. Biz, size teknolojiyi sağlarız.

Firmaların anlık veya bazen ihtiyaç duydukları ürünleri kiralama yolu ile sağlayarak, kaynak israfını, ürünlerin atıl kalmamasını, Firmaların faturalanmış kiralama masraflarının tamamını direk gider göstererek vergi avantajı sağlaması ve Bakım ve Servis giderlerinden kurtulmalarını, isteğe bağlı olarak full teknik destek ile sistemlerin sürekli çalışır durumda olmasını sağlıyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz her türlü Teknoloji ekipmanları, ister tek kullanımlık, ister 1-3 yıla kadar sözleşmeli olarak, kiralama yolu ile sağlayarak yüksek miktarda katma değer elde edersiniz.

Kiraladığımız ürünler için talep edilmesi durumunda 7/24 servis hizmeti de verilmektedir.

Aynı zamanda Müşteri kiraladığı ürünleri ihtiyaç duyması halinde firmamız AYYILDIZBT üzerinden uygun koşullarda satın alabiliyor.

Hizmetlerimizi, kongreler şehri haline gelen Bursa’nın yanı sıra tüm ülke çapında sunabilme kabiliyetimiz, müşterilerimizin farklı bir çok kategoride teknolojik ürünü tek çatı altında kiralayabilmesi, zamanında ve söz verilen ekipmanla süprizsiz bir şekilde gerçekleştiriyor olmamız bizi diğer hizmet sunanlardan ayrıştırmaktadır. Ayrıca, güncel teknolojiyi takip ederek, güncel teknolojili en yeni ürünlere devamlı olarak yatırım yaparak hizmet kalitemizi arttırmaktayız.

Ana firmamız AYYILDIZBT kurulduğu günden bu yana hızlı bir gelişme göstererek Türkiye’nin her yerinde iş yapabilecek konuma gelmiştir. Haberleşme ve video konferans sistemleri konusunda uzmanlaşan firmamız, gerçekleştirdiğimiz projeler, hizmet verdiğimiz firmalar ve tedarikçisi olduğumuz ulusal büyüklükteki referans firmalarımız ile gücümüzü ispatlamış durumdayız..

Firmamız bilişim ve telekomünikasyon alanında danışmanlık, satış, kiralama, servis ve bakım hizmetleri vermektedir.


teknolojikirala.com

Firmaların ihtiyaç duyduğu her türlü Teknoloji ekipmanlarını kiralama ile yolu ile hizmete sunmaktayız. Firmaların anlık veya bazen ihtiyaç duydukları ürünleri kiralama yolu ile sağlayarak, kaynak israfını, ürünlerin atıl kalmamasını, Firmaların kiralama masraflarını direk gider göstererek vergi avantajı sağlaması ve Bakım ve Servis giderlerinden kurtulmalarını sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için: www.teknolojikirala.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

ikincielteknoloji.com

ikincielteknoloji.com ile bilgi ve iletişim teknolojilerindeki hızlı değişim, yeni teknolojilerin değişimi nedeniyle atıl kalan eski teknolojilerin yine kullanımını sağlamak amacıyla Türkiye’nin teknoloji tedarikçisi AyyıldızBT farkı ile 2. El Teknoloji Pazarı olarak hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için: www.ikincielteknoloji.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

teknolojiadresim.com

teknolojiadresim.com E-Ticaret Portalımız ile tüm Türkiye’ye Bilişim ve Telekom  ürünleri satışı yapmaktayız. Daha çok Kurumsal Firmaların ihtiyaç duyduğu ürünlerin en iyi fiyatlar ile satıldığı bir E-Ticaret sitesi olan teknolojiadresim.com kurulduğu günden bu güne 1 yıl gibi kısa bir sürede  2,5 milyon üzerinde hit almıştır. Firmalarda Satın Alma görevlileri için önemli bir ürün araştırma, fiyat kıyaslama görevi görmektedir.

Özellikle durgunluğu aşabilmek için Distribütör firmaların düzenlediği kampanyalardan haberdar olmak  için mutlaka sitemizi takip etmeniz yararlı olacaktır.

Detaylı bilgi için: www.teknolojiadresim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

NEGOTUR

Karavan, Ahşap Pansiyon, Motosiklet, ATV, VIP, Zırhlı Araç ve YAT Kiralama; Özellikle ARTVİN ilinin tanıtımına yönelik Turizm faaliyetlerini yürütmektedir.

Detaylı bilgi için: www.negotur.com adresini ziyaret edebilirsiniz.