Kurulduğu ve hizmet vermeye başladığı ilk günkü heyecanını bu güne kadar sürdürmüştür. Günümüzde malın en iyisini bulmak mümkün ama en iyi hizmeti bulmak çok zor. AyYıldızBT, satışı da satış sonrası hizmeti de laikiyle vermeyi başarmış nadir işletmelerdendir. Kendilerine başarı dilemiyorum çünkü başarılı olacaklarından eminim. Hepinize iyi günler dilerim.

Osman Atik

Osman AtikHema ENDÜSTRİ A.Ş. - Donanım ve Teknik Hizmetler Sorumlusu

Murat Gümüş AYYILDIZBT firması ile şirketimizin paylaşım törenlerinin organizasyonunda yaklaşık 3 yıldır çalışıyoruz.Kendisi teknik anlamda işini bilen, taahütlerini yerine getiren ve iş disiplini olan bir kişidir.Bu zamana kadar organizasyonlarımızda herhangi bir aksaklık yaşamadık.

Volkan Ertürk

Volkan ErtürkBeyçelik Gestamp A.Ş. - Human Resources Manager

Murat Gümüş – AYYILDIZBT işinde iyi ve verdiği sözü yerine getiren, güvenilir bir tedarikçidir.Kendisine başarılar dilerim.

Murat Yonar

Murat YonarMay-Agro Tohumculuk A.Ş - IT Manager

5 Yıldır, 15’den fazla Decathlon mağazalarının santral alt yapısını ve telefon sistemlerini sorunsuz olarak ve tam zamanında kuran Murat Bey ve ekibine teşekkür ederim.

Egemen Onan

Egemen OnanDECATHLON - IT Team Leader

Murat bey ile birkaç projede beraber çalışma şansımız oldu. Kendisi konusuna hakim, verdiği terminlere uyan, çözüm odaklı ve çok çalışkan bir yönetici. Başarılarının devamını diliyorum.

Mehmet Ensari

Mehmet EnsariEWE Turkey Holding - IT

Digital santral alt yapısında bulunan tüm lokasyonlarımızı Avaya IP Santral ile sorunsuz bir şekilde geçişini yaparak 1 yıldır tüm sorunlarımızda hızlı aksiyon alıp desteğini esirgemeyen Murat Bey’e teşekkür ederiz.

Onur KüçükMagna Exteriors - Information Technologies Specialist

From: Hanifi GÜR mailto:Sent: Thursday, December 23, 2010 8:33 AMTo:Subject: Re: Siemens hipath santral; Yaşınızı bilmiyorum ama arkadaş olarak sizi tebrik ederim. güzel şirketiniz var. güzel bir teklif sunumunuz var. Olumlu yada olumsuz size bilgi vereceğim. ama şirketi gerçekten beğendiğimi belirtmek için cevap yazma gereği hissettim. İyi çalışmalar başarılar.

Hanefi Gür

Hanefi GürMeta Elektrik Ltd.Şti. - Genel Müdür

Murat has good skils on IP TELECOMINICATION TECHNOLOGIES and VOIP solutions.He supports our company’s IP DECT and VOIP devices.He is good service point on AVAYA IP OFFICE. I recommending his company AYYILDIZBT.

Şaban CESUR

Şaban CESURFLOTEKS - IT Manager