Erciyas Holding yatırım toplantısı için Logitech Rally Plus 7 mikrofon Videokonferans Sistemi Kiralama

Erciyas Holding yatırım toplantısında Microsoft Teams ile video konferans ile dışarıdan katılımcılarında bağlantısı için 30 kişilik toplantı odasında Logitech Rally Plus 7 mikrofon ile tüm alanda tüm katılımcıların sesini en net hali ile alabilecek şekilde konumlandırıldı.


İkra Global – Carls Jr. Türkiye Simultane Sistem Hizmeti

En iyisini deneyimlemek için gelişmiş ürün ve çözümlerimiz, yetkin destek hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınızda en iyi iş birliği sunuyoruz. Ses konferans, tercüme (simultane), tur rehber, ses sistemi çözümleri bizim işimiz. En iyi teknoloji çözüm ortağınız; AYYILDIZBT TEKNOLOJIKIRALA Sennheiser TourGuide 2020D SLInterpreter ile 2 dil tercüme konferans, eğitim, sunumlarınızı daha butik çözüm sağlar. Sesi en net hali ile geniş alanda çok sayıda misafirlere 2 dilde dönüşümlü çalışabilecek tercüman üzerinden aktarır.


FORD Kocaeli Otomobil Fabrikaları – Türkiye Bayileri Gezisi

FORD Kocaeli Otomobil Fabrikaları, Türkiye Bayilerini bilgilendirmek amacaıyla; rutin düzenlenen fabrika gezileri kapsamında tur rehber ve tercüme sistemi desteği Sennheiser TourGuide Sistemi ile firmamızdan sağlandı.


Kütahya Seramik Yeni Fabrika Açılışı, Bayiler ile Fabrika Gezisi

Kütahya Seramik Yeni granit fabrikasını bayileri ile birikte açılışını yaptı. Bayilerin fabrika gesinde tur rehber ve tercüme sistemi desteği Sennheiser TourGuide Sistemi ile firmamızdan sağlandı.


MARTUR – FIAT Denetlemesi

Otomotiv Yan Sanayinde Bursa’nın güçlü firması MARTUR, FİAT Denetlemesinde; Fabrika Üretim Hattı Dolaşımında Tur Rehber ve Tercüme Sistemi desteği Sennheiser TourGuide Sistemi ile firmamızdan sağlandı.


FAİK ÇELİK HOLDİNG – BEYÇELİK GESTAMP

Üç Fabrika da Canlı Yayın, Video Konferans Bağlantısı ile Ödül Töreni. 1 adet POLYCOM HDX7000 + MP, 2 adet POLYCOM HDX6000 + Ses Düzeni Ekipmanlarımız ile üç fabrikada ki çalışanlar ödül törenini canlı olarak izleme imkanı buldu.


İSTANBUL Gezi

TourGuide, portatif çeviri sistemi, telsiz mikrofon ve telsiz alıcılardan oluşan, portatif tümleşik bir çeviri sistemidir. Rehber veya simultane tercüman, TourGuide modülü üzerindeki mikrofona konuşurlar, katılımcılar kulaklık yardımıyla dinlerler.


AKTAŞ HOLDİNG Çelik Palas Çalıştayı

AKTAŞ HOLDİNG Çalıştayı için POLYCOM RMX-2540 HD MCU + CMA-4000 HD DESKTOP + RSS-4000 HD KAYIT + HDX-8000 Sistemleri ile Konferans Desteği verildi.


ROBERT BOSCH Ailesi Türkiye’de

Fabrika gezileri için teknoloji desteği AYYILDIZBT – TEKNOLOJIKIRALA farkı ile tarafımızdan sunuluyor, 5 farklı istasyonda 2 sunucu 1 soru cevap mikrofonu ile sunum yapılacak, Organizasyonda 4+1 grup aynı anda istasyonlarda farklı kanallar üzerinden dolaşıma başlayarak istasyonlardan bilgilendirme alacak, dolaşımlarda rehber mikrofonları ile mikserlere bağlı Mikrofon Transmitter Vericiler senkron çalıştırılarak geçiş sağlanıyor. Rehberler istasyonlara vardığında kendi mikrofonlarını kapatıp, mikserlerdeki Balt Pack Mikrofon Transmitter Vericiler aynı kanal ile açılıyor, Sunum bitince kapatılıp tekrar Rehber Mikrofonu açılarak grup yoluna devam ediyor. İstasyonlarda [...]


POSCO ASSAN TST Müşteri Çözümleri Semineri, Ses ve Bosch İntegrus Simultane Sistemi – Shereton Hotel Ataköy

Shereton Hotel Ataköy gerçekleştirilen POSCO ASSAN TST Müşteri Çözümleri Semineri için Ses ve Bosch İntegrus Dijital Simultane (Çeviri) Sistemi Sistemi ile teknik desteğini sağladık. Profesyonel markaların güçlü ekipmanlarını kullanarak size en net sesi sunuyoruz. Ses Sistemi Sistemi Kiralama Hizmetini Bursa ve çevre illerine makul fiyatlarda hizmet vermekteyiz. İster açık, ister kapalı alanlarda, 250-1000 katılımcı düzeyinde etkinliklerde Ses Sistemi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz Simultane (eş zamanlı) çeviri; konuşma anında tercümenin yapıldığı çeviri hizmetidir. Tercüman, konuşmacının söylediklerini kulaklığı aracılığıyla duyar ve aynı anda hedef dile [...]


İ.Ü. Turgut Özal Tıp Merkezi Ameliyathaneden Canlı Yayın

Uluslararası Kardiyoloji Kongresine, Malatya İ.Ü. Turgut Özal Tıp Merkezinde ameliyathane den canlı yayın bağlantısı, video konferans sistemi ile sağlandı. POLYCOM HDX-8000 Video Konferans Cihazı, stand ve ekran kiralaması ile organizasyona teknik destek verildi. Tıbbi uygulamalarda da güçlü ekipmanlarımız ile sektörün hizmetindeyiz. Benzeri uygulamalarda birlikte çalışmak ümidiyle. En iyi işbirliği dileklerimizle.


Sağlıkta ‘Sağlıklı İletişim’

İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği tarafından sağlık çalışanlarına verilen iletişim eğitimlerini tamamlayan 1000 çalışana 4 ayrı merkezde videokonferans sistemi ile düzenlenen törende  “Katılım Belgeleri” verildi. Projede İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği merkez olarak; Kartal Yavus Selim Devlet Hastanesi, Dr. Lüfü Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi konferans salonlarından Polycom HDX Video Konferans Sistemleri ile çalışanların etkinliğe katılımı sağlandı. Haberin detayı http://www.iagb.gov.tr/Page.aspx?s=haber196İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği tarafından sağlık çalışanlarına verilen iletişim eğitimlerini tamamlayan 1000 çalışana 4 ayrı [...]


TOYOTA – Yönetim Kurulu Fabrika Ziyareti

TOYOTA Sakarya Fabrikasında, Yönetim Kurulu yıllık olağan fabrika denetimi amacıyla tur rehber ve tercüme sistemi desteği Sennheiser TourGuide Sistemi ile firmamızdan sağlandı. Sennheiser’in “TourGuide” sistemi sayesinde yüksek sesle çeviri yapmaya gerek kalmamaktadir. bu sistemin en yaygın kullanım alanları, müzeler, gürültülü mekanlar, fabrikalar, açık hava da gerekecek uygulamalardır. TourGuide, portatif çeviri sistemi, telsiz mikrofon ve telsiz alıcılardan oluşan, portatif tümleşik bir çeviri sistemidir. Rehber veya simultane tercüman, TourGuide modülü üzerindeki mikrofona konuşurlar, katılımcılar kulaklık yardımıyla dinlerler.


BAT Etkinliği (Modern Show Kadir Çöpdemir)

Modern Show Kadir Çöpdemir. BAT Etkinliği, 5 Bölge Canlı Yayın British American Tobacco (BAT) çalışanlarına yönelik düzenlediği Modern Show Kadir Çöpdemir Etkinliğine 4 bölgeden canlı bağlantılar sağlandı. Polycom Full HD Video Konferans ürünleri ile canlı bağlantılar sağlanarak etkinlik diğer illerden de izlendi, katılım sağlandı.