Barco ClickShare CX-50 Kablosuz Video ve Sunum Aktarım Cihazı


Barco ClickShare Conference CX-50

Orta ve büyük ölçekli toplantı odalarınıza ve yönetim kurulu odanıza, konferans salonlarınıza birinci sınıf kablosuz konferans, sunum ve uzaktan işbirliğini getirin.

Bağlanabilirlik, modern iş dünyasında başarının anahtarıdır. Gittikçe daha bağlantılı hale gelen küresel bir iş ortamında, ekiplerinizin sürekli olarak birbirleriyle yakın işbirliği içinde olmasını sağlamanız gerekir. ClickShare CX-50, tam olarak bunu kolaylaştırmak, yedi saniyeden daha kısa sürede bağlanmak ve kullanıcıların tamamen kablosuz ve üretken konferanslara katılmalarına izin verirken, aynı zamanda kablolar ve bağlantıların neden olduğu güçlükler olmadan tam HD sunumlar yapabilmeleri için tasarlanmış birinci sınıf bir kablosuz konferans sistemidir.

Hızlı Düğme aracılığıyla işbirliği

Bir dizi ortak çalışma özelliğine erişin. Dizüstü bilgisayarınızda ana ekranın bir kopyasını alın ve içeriği tüm ayrıntılarıyla kolayca görüntüleyin. Aynı zamanda bir dizi gelişmiş işlevi de açar.

Üçlü agnostik

ClickShare dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda kullanılabilir, çevre birimleri markanıza anında bağlanır   ve konferans platformunuzla (UC) çalışır.

Üstün kablosuz konferans

ClickShare CX-50, tercih ettiğiniz konferans aracını kullanmanızı ve cihazınızdan bir toplantı başlatmanızı sağlayarak olağanüstü görsel-işitsel kalite ile sürükleyici bir konferans deneyimi sağlar. USB aracılığıyla konferans odası görsel-işitsel çevre birimlerine bağlanma otomatiktir, yani toplantı, konferans veya toplantı odasındaki kameralara veya ses çubuklarına bağlanmaya çalışırken değerli zamanınızı boşa harcamazsınız.

Yönetim panosu

ClickShare’i işletmeniz genelinde yönetmek, XMS (Bulut) Yönetim Platformumuz ile basittir.

SmartCare

Beş yıllık kapsam ve XMS Insights modülü lisansının yanı sıra artırılmış hizmet seviyeleri içerir.

Ağ entegrasyonu

İster bir üniteyi ağa ethernet üzerinden bağlamak ister tüm ClickShare üniteleri için özel bir VLAN oluşturmak isteyin, ağınızla sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz. ClickShare Konferansı’nın ağ dağıtımı hakkındaki sorularınız için, Barco temsilcinizle iletişime geçin.

Üstün kablosuz konferans

ClickShare CX-50, tercih ettiğiniz konferans aracını kullanmanızı ve cihazınızdan bir toplantı başlatmanızı sağlayarak olağanüstü görsel-işitsel kalite ile sürükleyici bir konferans deneyimi sağlar. USB aracılığıyla konferans odası görsel-işitsel çevre birimlerine bağlanma otomatiktir, yani toplantı, konferans veya toplantı odasındaki kameralara veya ses çubuklarına bağlanmaya çalışırken değerli zamanınızı boşa harcamazsınız.

Nasıl işbirliği yapmak istediğinizi seçin

ClickShare CX-50 ile “kendi toplantınızı getirebilir” ve hangi şekilde işbirliği yapmak istediğinize karar verebilirsiniz. Orta ve büyük ölçekli toplantı odalarınızda daha etkili işbirliği için ek açıklama * da dahil olmak üzere bir dizi özellik sunar, böylece toplantı katılımcıları slaytlara yorum ekleyebilir, yazı tahtası * böylece ayrıntılar gerçek zamanlı olarak güncellenebilir, ekip üyelerinin neyi kontrol etmesi için denetleme Toplantı ekranında gösterilir ve ClickShare CX-50 touchback destek özelliği aracılığıyla tam dokunmatik ekran kontrolü. Sezgisel ve tutarlı bir kullanıcı deneyimi için ClickShare Konferans Düğmesini ve ClickShare İşbirliği Uygulamasını (PC, Mac ve mobil cihazlar için) kullanın.

* Tüm özellikler başlangıçta mevcut değildir, gelecekteki ürün yazılımı güncellemeleriyle birlikte kullanılabilir hale gelecektir.

Kullanıcı dostu bir deneyim ve gelişmiş güvenlik

Herhangi bir iş ortamı için ClickShare CX-50 mükemmel bir seçimdir. Gizliliğiniz ve gönül rahatlığınız için gelişmiş güvenlik sunan ClickShare Konferansı, herhangi bir BT ağına sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. Bu arada XMS (Bulut) Yönetim Platformu , basit ve anlaşılır cihaz yönetiminin yanı sıra kullanıcı dostu bir deneyim ve net analitik sağlar.

Düğme ve Uygulamanın güzelliği

ClickShare Konferans Düğmesi ve ClickShare İşbirliği Uygulaması, zengin ve sorunsuz bir toplantı deneyimi sunmak için birlikte çalışır.
Konferans Düğmesi
Saniyeler içinde, daha iyi ve daha kapsamlı bir toplantı deneyimi için odadaki kameralara, ses çubuklarına ve diğer AV USB çevre birimlerine otomatik olarak bağlanırsınız.
Collaboration App
Collaboration her zamankinden daha sezgisel. Uygulama, toplantı odasına kolayca bağlanarak ekran paylaşımının yanı sıra bir dizi gelişmiş özellik sunar. Uygulama, masaüstünden Android ve iOS’a kadar tüm cihazlarda çalışır.

Genel Özellikler

İşletim sistemiWindows 8 / 8.1 / 10. macOS 10.13 ve üzeri.
Android v9 ve üzeri (ClickShare Uygulaması) *
iOS 12 ve üzeri (ClickShare Uygulaması) *
Video çıkışları : 4K UHD (3840 * 2160) @ 30Hz. HDMI 1.4b
Video girişleri : 1920×1080 @ 30Hz. HDMI 1.4b
Ses çıkışı : USB, SPDIF, jak, HDMI
USB3 X USB-A, 1 X USB-C
Tıklama Paylaşım Düğmeleri : 2
Uygulamayı Paylaş’ı tıklayın Masaüstü ve Mobil *
Yerel protokoller : Airplay, Google Cast, Miracast
Gürültü seviyesi : Maks. 25dBA @ 0-30 ° C
Maks. 30dBA @ 30-40 ° C
Kimlik doğrulama protokolü : Bağımsız modda WPA2-PSK Ağ entegrasyon modunda ClickShare Düğmesini kullanan WPA2-PSK veya IEEE 802.1X
Kablosuz iletim protokolü : IEEE 802.11 a / g / n / ac ve IEEE 802.15.1
Reach Sinyal gücü modülasyonu ile ayarlanabilir; mak. ClickShare Düğmesi ve ClickShare Temel Birimi arasında 30 m (100 ft)
Frekans bandı : 2,4 GHZ ve 5 GHz (belirli sayıda ülkede desteklenen DFS kanalları)
Bağlantılar : 1x Ethernet LAN 1 Gbit 1x USB Type-C 2.0 (arka); 2x USB Type A 2.0 (arka); 1x USB Tip A 2.0 (ön) Mini jak soketinde (3,5 mm) sesli analog hat çıkışı, dijital S / PDIF
Sıcaklık aralığı Çalışma : 0 ° C ila + 40 ° C (+ 32 ° F ila + 104 ° F)
Maks: 35 ° C (95 ° F) 3000m’de

Çalışma:% 0 ila% 85 bağıl nem, yoğuşmasız
Hırsızlık önleme sistemi : Kensington kilidi
Dokunmatik ekran desteği ve Etkileşim : Evet*
Room Dock (çevresel destek) : Yüksek kalite
Yerel görünüm ve denetim : Yüksek kalite*
Ağ bağlantısı : LAN ve WiFi (çift) *
Yönetim ve raporlama : Evet

Alt Yapı :

Projeksiyon, büyük boyutlu ekranlar veya interaktif ekranlar, network (yönetim için), PC

Amaç :

Video ve sunumların kablosuz olarak görüntü kaynaklarına yüksek kalitede aktarımı için. Konferans, seminer, üst düzey toplantı odaları, kongreler, fuar alanları, lobi v.b.

Fiyatlandırma :

SINIRLI SÜRELİ KULLANIM

Günlük  =>  100,00 $ + KDV
Haftalık  =>  250,00 $ + KDV