Cisco TelePresence QuickSet SX20N PrecisionHD 12x Camera, 2 Mic, Touch10, NPP-DD-MS-PR H323-SIP-VoIP-ISDN-Webex HD Video Konferans Sistemi

Cisco TelePresence SX20N Quick Set bütün düz ekranlı monitörleri esnek ve yüksek performanslı bir High-Deginition Video konferans sistemine dönüştürür. SX20N Quick Set 1080p 60 fps çözünürlüğe kadar Full HD videolara ve fiziksel kablo ile 1080p’ya kadar içerik paylaşımına olanak sağlar. SX20N Quick Set yüksek performanslı bir kodlayıcıyla azami 12x zoom ile donatılmış bir Full HD kamerayı birleştirir. Çift ekran seçeneği ilave bir monitör kullanılmasına izin verir, Telepresence MultiSite Technology ile 3 farklı Telepresence sistemi aynı anda aranarak bir arada Telepresence görüşme yapılabilmektedir. Webex, H.323 ve  SIP üzerinden 6 Mbps point-to-point görüşmeyi destekler.

CE versiyon ile Cisco Webex bulut konferans sistemine kayıt olabilir. Konferans odasında kamera ve mikrofon desteği için güçlü görüntü ve ses donanımı yeteneği kazandırır.

TelePresence Touch 10 10″ Dokunmatik ekranlı kontrol ünitesi
ile kolay kullanım.

Cisco Telepresence-SX20-Quick-Set-Use-Room

Cisco TelePresence SX20N Quick Set herhangi bir düz paneli (LCD/LED veya plasma) ince ve güçlü bir Telepresence sistemine dönüştürmektedir.

Toplantı Odalarınıza kazandıracağımız CISCO TelePresence Sistemleri ile akıllı hale getirerek; yorulmadan, aksatmadan verimli olarak iş süreçlerinizi yürütmenizi sağlıyoruz.

Alt Yapı :

IP bağlantı için minimum 8 MB ADSL, 1 MB G.SHDSL veya Metro Ethernet.

ISDNL Link Modülü ile ISDN bağlantı için min 256 veya 384 ISDN + Sunum olacaksa min. 384-512K ISDN bağlantı gerekir.

Amaç :

Sağlık, Eğitim, Tanıtım, Sunum, Basın, İş Toplantıları; Uluslararası Konferanslar, Organizasyonlar, Sempozyumlar; Devlet, Oda, Dernek Toplantıları, Uzaktan Eğitim v.b.

Fiyatlandırma :

SINIRLI SÜRELİ KULLANIM

Günlük  =>  200,00 $ + KDV
Haftalık  =>  400,00 $ + KDV

SÖZLEŞMELİ KULLANIM

1 Yıllık Sözleşme ile;
Ay / 150,00 $ + KDV
Yıllık / 1.000,00 $ + KDV

Kargo + Kurulum (opsiyon) hariçtir
Kurulum lokasyona göre değişir (100,00 $ – 200,00 $ + KDV)

Kullanım sıklığı, ve Firmamıza olan yakınlığınız ve Firmanızın bizimle olan ilişkileri göz önüne alınarak fiyat değişebilir.

* Kira Başlangıcı, ürünlerin Müşteriye teslimi ile başlayacaktır.
* Ürün Sigorta Masrafı, Müşteriye ait olacaktır.
* Kayıp, çalıntı ve Donanımsal zararlar Müşteri sorumluluğunda olacaktır.
* Müşteri ürünleri yıl sonunda liste fiyatı üzerinden % 60 indirim ile satın alabilir.

Görüntü için Ekran, Projeksiyon, Işıklandırma gerekir, ihtiyaç duyulursa tarafımızdan ilave olarak kiralanabilir.