Logitech Rally BAR 4K ve Tep Touch Bütünleşik ByodUSB/Teams/ZoomRooms Web Video Konferans Sistemi

Byod USB modu dışında bilgisayar veya dizüstü bilgisayara gerek duymadan Microsoft Teams, Zoom Rooms , Pexip, GoToRoom, RingCentral modları ile uygulamalar doğrudan cihazda çalışır.  En popüler video konferans platformlarıyla çalışan Bütünleşik Video Konferans Sistemi, donanım ihtiyaçlarınızda farklı boyutlarda toplantı alanları için kolay, etkili ve güvenilir video çözümüdür.
5x optic – 3x dijital zoom 90° görüş alanı 4K PTZ Kamera, 3 adet ilave Rally Mic Pod ile genişletme, 2 adet 10W bütünleşik BAR Hoparlör.

RightSight™ otomatik çerçeveleme ve kamera kontrolünü optimize etmek için sahne farkındalığını kullanan YZ Vizör, yapay zekâ, insan algısı ile motorlu PTZ özellikleriyle toplantı dinamiklerine uyum sağlar ve kamerayı harekete geçirir, toplantı katılımcılarına odaklanır.
BAR üzerinde yüksek hassasiyetli hüzmeleme mikrofonlarıyla aktif konuşmacıya odaklanın.
Yapay zekâ tabanlı RightSound™ teknolojisi ile istenmeyen gürültüleri bastırırken otomatik seviyelendirilen yüksek ve yumuşak sesler sunar. Mükemmel çift yönden sesi homojen yayar ve duyulur.


Rally, otomatik kamera denetimi özellikli üstün kaliteli Ultra-HD çözünürlüklerde parlaklığı keskin videolar, sıra dışı renk kalitesi ve olağanüstü optik hassasiyet sunan Konferans Kamerası Sistemidir.  Logitech RightLight teknolojisi, yüzleri vurgulamak için ışık dengesini optimize eder ve loş veya arkadan aydınlatmalı koşullarda bile cilt tonlarını doğal gösterir.
Büyük konferans salonlarında kullanım için ideal.

Alt Yapı :

Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Zoom Rooms, Pexip, GoToRoom, RingCentral Zoom, Google Meet, Blujeans, Adobe Connect ve diğerleri gibi en popüler video konferans platformlarıyla çalışır.

Amaç :

Sağlık, Eğitim, Tanıtım, Sunum, Basın, İş Toplantıları; Uluslararası Konferanslar, Organizasyonlar, Sempozyumlar; Devlet, Oda, Dernek Toplantıları, Uzaktan Eğitim v.b.

Fiyatlandırma :

SINIRLI SÜRELİ KULLANIM

Günlük  =>  300,00 $ + KDV
İlave Mikrofon => adet / 30,00 $ + KDV (Bar üzerinde  bütünleşik Mikrofon mevut +3 adet ilave edilebilir.)
Haftalık  =>  800,00 $ + KDV

Kargo + Kurulum (opsiyon) hariçtir
Kurulum lokasyona göre değişir (100,00 $ – 200,00 $ + KDV)

* Kullanım sıklığı, firmamıza olan yakınlığınız ve firmanızın bizimle olan ilişkileri göz önüne alınarak fiyat değişebilir. Bizimle çalışan firmalara ekstra indirim uygulanır.
Organizasyon firmaları ve oteller için özel fiyat verilir.
* Kayıp, çalıntı ve Donanımsal zararlar Müşteri sorumluluğunda olacaktır.

Görüntü için ekran, stand, projeksiyon, ışıklandırma, kablosuz görüntü aktarımı, kamera için tripod gerekir, ihtiyaç duyulursa tarafımızdan ilave olarak kiralanabilir.