Kısa telefon görüşmeleri veya sesli posta dinlemek için normal telefon ahizeleri yeterli olabilir. Ancak uzun iş görüşmeleri ve tele-toplantılar için daha etkin bir çözüme gereksinim vardır.

Polycom VTX1000, üstün performanslı olağanüstü ses kalitesi sayesinde dünyanın her yeriyle çoklu ses konferans sağlar. Telefonla yapılan görüşmeleri, Dynamic Noise Reduction (DNR) teknolojisi sayesinde konferans yapılırken aynı ortamda bulunan projeksiyon, klima, fan, bilgisayar gibi cihazların çıkardığı sesleri ve arka plandaki diğer gürültüyü filtre ederek sadece konuşmacıların seslerine odaklanabilme, yüzyüze konuşmak kadar kadar doğal şekilde yapılabilmesini sağlar.
Polycom Acoustic Clarity (Full Duplex) teknolojisi ile konferansa katılanların aynı anda konuşmalarını anlaşılabilir kılma, sesinizi yükseltmenize veya cümlelerinizi defalarca tekrarlamanıza gerek bırakmadan sözlerinizi karşı tarafa iletebilmenizi sağlar.
360 derece ses alma duyarlılığına sahip 3 adet cardioid mikrofon ve opsiyonel ilave 2 adet mikrofon ile odanın her yerinden aynı kalitede ses alabilme ile sesinizi yükseltmenize veya cümlelerinizi defalarca tekrarlamanıza gerek bırakmadan sözlerinizi karşı tarafa iletebilmenizi sağlar. Güçlü hoparlör sistemi ve opsiyonel ilave Buffer la Ful Dublex ses kalitesinde yayın yapabilme.
Intelligent microphone mixing teknolojisi ile gelen ses’e en yakın mikrofonunu kullanabilme ve odaklanabilme zekası,
Backlit graphical display ile aranan ve arayan numaraların görüntülenmesi, telefon defteri, konferans süresi takibi, ses kesme, beklemeye alma, konferansa dahil etme, özel ayarlar, dil seçimi özellikleri,
40-60 m2 lik bir odada 10-30 katılımcı ile olaganüstü ses duyarlılığı,
Harici mikrofon bağlanabilme özelliği,

Stereo Bilgisayar Bağlantı Kablosu ile PC Microsoft LYNC, IBM Sametime, WebEX, Skype gibi VoIP uygulamalarına uyumlu çalışabilmektedir.

Polycom SoundStation-VTX1000
Tüm PBX telefon santralleriyle uyumlu çalışabilme, analog hatlara bağlanabilme.

Alt Yapı :

Telefon Santralinden (PBX) Analog Dahili Abone veya Harici Analog Hat veya Analog GSM FCT Hat. Çoklu Audiokonferans Telefon Santralinin  sağladığı bir özelliktir. UNIFY HiPath 3000 serisi için 5-8, ALCATEL Omni PCX Office ve Enterpiece 3, Karel MS ve DS Serisi 3, AVAYA IP Office ve ADM 6-64-128 lokasyona kadar desteklemektedir.

Amaç :

Eğitim ve İş Toplantıları amacıyla Otel Toplantı Odalarında, Konferans Salonlarında kullanmak amacıyla Polycom VTX 1000 Ses Konferans Cihazı, özel ara kablolar ile Ses Mikserlerine bağlanarak PSTN Telefon bağlantıları sağlanır.

Fiyatlandırma :

Günlük  =>  75,00 $ + KDV
Haftalık  =>  150,00 $ + KDV

Mikrofon Set ilavesi
Günlük  =>  25,00 $ + KDV

Kargo + Kurulum (opsiyon) hariçtir.

Adetli kullanımlar için fiyat alınız.
Kullanım sıklığı, Firmamıza olan yakınlığınız ve Firmanızın Bizimle olan ilişkileri göz önüne alınarak fiyat değişebilir. Bizimle çalışan firmalara ekstra indirim uygulanır.
Organizasyon Firmaları için özel fiyat verilir.