SAMSUNG Flip  55″ WMH 4K Touch Interaktif Ekran

 

 

 

Samsung Flip, iş hayatınızda ve iş toplantılarınızda güçlük çekmeden kullana bileceğiniz yenilikçi bir dijital Flip Charttır. Samsung Flip 55’’ WMH interaktif UHD ekranı sayesinde, ekibiniz daha verimli, daha hızlı ve daha yenilikçi çalışabilir. İş toplantılarınızı her zaman, her yerde gerçekleştirebilir ve özgürce fikirlerinizi sunabilirsiniz.

 

 

.

 

 

 

 

 

 

İşbirliği İçinde Çalışın

Samsung Flip’in geniş bağlantı özelliği sayesinde ekibinizle yüksek görüntü kalitesinde sunulan her türlü içerik dosyalarını paylaşabilir ve notlar alabilirsiniz.

Çizin, Yazın, İlham verin

Yazı yazmanın kolay, tanıdık hissinin keyfini çeşitli renk, tarz ve genişliklerde, çok yönlü dijital formatta çıkarın. 4 kişiye kadar aynı anda ve herhangi bir nesneyi kullanarak yazı yazabilirsiniz.

Özgürce Gezin

Samsung Flip’in sezgisel, kullanıcı dostu menüsü gezinmeyi kolaylaştırır ve kontrollere erişmek veya içeriği bütünüyle görmek için gereken zamanı azaltır. Kullanıcılar ayrıca bireysel içerik sayfalarının önizlemesini görebilir ve ekranda doğrudan anlık değişiklikler yapabilir.

Değerli Fikirlerinizi Koruyun

Güçlendirilmiş güvenlik sistemiyle fikirlerinizin güvenilir ellerde olduğundan emin olun. Her kullanıcı ekranı kilitlemek ve kritik içeriğin görüntülenmesini engellemek için bir parola oluşturabilir.

Çok Yönlü Bağlantı Özelliğinin Keyfini Çıkarın

Samsung Flip’in bağlantı özelliği, tamamen senkronize edilmiş, kullanıcı dostu bir çalışma deneyimi yaşatır. İnteraktif içerik görünürlüğü, not alma ve paylaşım için kişisel cihazlarınızı merkezi ekranla uyumlu hale getirin.

Samsung Flip, kullanıcının kişisel cihazlarıyla kesintisiz bağlantı için özel bir HDMI bağlantı noktasına sahiptir.

Senkronizasyon İzleme, Senkronizasyon Kontrolü

Dokunmatik kontrol işlevselliği, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak görüntülemeleri ve kontrol etmeleri için kişisel cihazlarını Flip ile senkronize etmelerini sağlar. Flip ekranında yapılan değişiklikler otomatik olarak kullanıcının kişisel cihazına iletilir ve verimlilik açısından tersi yönde iletim de Flip ile mümkündür.

*Dokunmatik Kontrol, bir USB kablo bağlantısı veya UIBC bağlantılı Android mobil cihazlar (2016 veya sonrası) ve Windows 10 yüklü bilgisayarlarda kullanılabilir.

Çalışmanızı Profesyonel Bir Şekilde Sergileyin

Rahatlığınızdan ödün vermeden küçük toplantılar ayarlayın. Çok yönlü pivot modu ve ergonomik ayağa sahip olan Flip ekranı, çalışma gereksinimlerinize uyum sağlayacak şekilde dikey veya yatay yönde kullanılabilir.

Toplantı Notlarını Kolayca Paylaşın

Samsung Flip sayesinde el yazısı ile tutulmuş notları paylaşma zahmetinden kurtulun. Toplantı notlarını Flip’in belliğinde saklayın ve mobil/dijital kanallar üzerinden iş arkadaşlarınızla rahatlıkla paylaşın.

Dokunarak İletişim Kurmak

InGlass™ teknolojisi gecikmeden gerçek zamanlı geri bildirim ve gecikmesiz hız sunar. Bu, kullanıcıların geleneksel kâğıt üzerindeki çalışmalarına eşdeğer düzgünlükte yazım veya çizim deneyimi yaşamalarını sağlar.

Görselleri yüksek hassasiyetle sunun

Samsung Flip , toplantı salonunda daha güçlü ve etkileyici görseller sunan, ortamdan veya kullabım koşullarından bağımsız olarak sabit ve net UHD resim Kalitesini korur.

Fikirlerinize erişebilir kalın

El yazısıyla yazılmış toplantı notlarının kaybolmasından veya silinmesinden korkmayın. Tizen 3.0 işletim sistemiyle desteklenen Flip, toplantı içeriğini saklamak için kapsamlı, merkezi bir alan sunar.

Teknik Özellikler:

 • Panel Tipi: Edge LED, arkadan aydınlatmalı LED düz panel ekran
 • Çözünürlük: 3840 x 2160 pixel
 • Ekran Boyutu (inch): 55” Dokunmatik
 • Teknolojisi: Flatfrog Advanced IR
 • Ekran Formatı: 4K UHD (2160 Pixel)
 • Tepki Süresi: 8 (G to G) ms
 • Piksel Aralığı: (HxV) 0.105 x 0.315 (mm)
 • Video Bağlantısı: HDMI
 • HDMI Bağlantı Adedi: 1 Adet
 • Bağlantı Şekli: Wi-Fi, LAN, RS232
 • Görüntü Oranı: 16:9
 • Tarama Frekansı (Yatay/Dikey): 135kHz / 60HzTV / Uydu Alıcı:Yok
 • USB: 2 Adet (Side, Sensor Assy)
 • Dongle Uyumluluğu: (3G / LTE / WiFi) A
 • Görüş Açısı (Yatay/Dikey): 178°
 • Güç Kaynağı: 100~240V 50/60Hz
 • Güç Tüketimi: 165 W, (Stand-by) 0.5 W
 • Set Boyutu (GxYxD): 1302.6 x 805.5 x 52.0 mm
 • Set Ağırlığı: 28.9 kg

Alt Yapı :

HD video konferans cihazı ile kullanım, sabit bir raf üzeri, duvara veya özel tekerlekli stand ile

Amaç :

HD video konferans cihazları için veya sunumlar için. Fuar alanları, lobi, toplantı odası v.b.

Fiyatlandırma :

SINIRLI SÜRELİ KULLANIM

Günlük  =>  150,00 $ + KDV
Haftalık  =>  250,00 $ + KDV

Kargo + Kurulum (opsiyon) hariçtir.
Kurulum lokasyona göre değişir (50,00 $ – 150,00 $ + KDV)

Kullanım sıklığı, firmamıza olan yakınlığınız ve firmanızın bizimle olan ilişkileri göz önüne alınarak fiyat değişebilir. Bizimle çalışan firmalara ekstra indirim uygulanır.
Organizasyon firmaları ve oteller için özel fiyat verilir.