Logitech Rally Plus 4K Bütünleşik USB Web Video Konferans Sistemi

Microsoft Teams, Skype for Business, Cisco Webex, Zoom, Google Meet, Blujeans, Adobe Connect ve diğerleri gibi en popüler video konferans platformlarıyla çalışan USB Video Konferans Sistemi, donanım ihtiyaçlarınızda farklı boyutlarda toplantı alanları için kolay, etkili ve güvenilir video çözümüdür.
5x optic – 3x dijital zoom 90° görüş alanı 4K PTZ Kamera, 2 adet (toplamda 7 adet) Mikrofon, 2 adet 10W Hoparlör


Rally, otomatik kamera denetimi özellikli üstün kaliteli Ultra-HD çözünürlüklerde parlaklığı keskin videolar, sıra dışı renk kalitesi ve olağanüstü optik hassasiyet sunan Konferans Kamerası Sistemidir.  Logitech RightLight teknolojisi, yüzleri vurgulamak için ışık dengesini optimize eder ve loş veya arkadan aydınlatmalı koşullarda bile cilt tonlarını doğal gösterir.
Rally Kamera, tripod üzerine konabilir. Kamera Hub ile Cat7 kablo ile uzak noktalara taşınabilir, büyük konferans salonlarında kullanım için ideal.
Table Hub üzerinde; mikrofon, HDMI in1, HDMI in2, USB-C bulunuyor. Display Hub üzerinde; kamera, HDMI out1, HDMI out2, mXLR L-R bulunuyor.

Alt Yapı :

Microsoft Teams, Skype for Business, Cisco Webex, Zoom, Google Meet, Blujeans, Adobe Connect ve diğerleri gibi en popüler video konferans platformlarıyla çalışır.

Amaç :

Sağlık, Eğitim, Tanıtım, Sunum, Basın, İş Toplantıları; Uluslararası Konferanslar, Organizasyonlar, Sempozyumlar; Devlet, Oda, Dernek Toplantıları, Uzaktan Eğitim v.b.

Fiyatlandırma :

SINIRLI SÜRELİ KULLANIM

Günlük  =>  300,00 $ + KDV
İlave Mikrofon => adet / 30,00 $ + KDV (Rally Plus 2 adet Mikrofon mevut +5 adet ilave edilebilir.)
Haftalık  =>  1.000,00 $ + KDV

Kargo + Kurulum (opsiyon) hariçtir
Kurulum lokasyona göre değişir (100,00 $ – 200,00 $ + KDV)

* Kullanım sıklığı, firmamıza olan yakınlığınız ve firmanızın bizimle olan ilişkileri göz önüne alınarak fiyat değişebilir. Bizimle çalışan firmalara ekstra indirim uygulanır.
Organizasyon firmaları ve oteller için özel fiyat verilir.
* Kayıp, çalıntı ve Donanımsal zararlar Müşteri sorumluluğunda olacaktır.

Görüntü için ekran, stand, projeksiyon, ışıklandırma, kablosuz görüntü aktarımı, kamera için tripod gerekir, ihtiyaç duyulursa tarafımızdan ilave olarak kiralanabilir.